Przedstawiciel Medyczny (Katowice, śląskie)

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z Lekarzami Specjalistami

  • Budowanie świadomości i pozycji, rekomendowanych produktów z portfolio Spółki Kadefarm, w środowisku medycznym

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania:

  • Ukończone studia wyższe

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność prowadzenia swobodnej komunikacji

  • Umiejętność sprzedaży relacyjnej

  • Znajomość specyfiki pracy oraz środowiska medycznego i farmaceutycznego

  • Silne zorientowanie na wzrost wyników w warunkach konkurencji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie stałe wraz z motywacyjnym systemem premiowym

  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Kartę Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub przysłanie CV wraz z dopisaną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy rekrutacja@kadefarm.pl.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.