X
X

PRZYPOMNIJ HASŁO

Wpisz adres e-mail, na który został zarejestrowany profil.

X

REJESTRACJA PROFILU DLA LEKARZA

O WSPÓŁPRACY

O WSPÓŁPRACY

Firma Kadefarm Sp. z o.o. poszukuje do współpracy handlowej zagranicznych firm z branży farmaceutycznej, producentów i dystrybutorów produktów leczniczych, wyrobów   medycznych oraz środków dietetycznych.
W szczególności interesują nas preparaty z dziedzin: ginekologii, proktologii, chirurgii, urologii. Prosimy o kontakt także w przypadku ofert z innych, ciekawych kategorii produktowych zarówno do samoleczenia (OTC), jak i wydawanych na receptę (Rx) w celu sprzedaży i dystrybucji oraz/lub produkcji na terenie Polski.


Ponadto oferujemy możliwość długofalowego partnerstwa w zakresie licencji i rejestracji produktów leczniczych na uczciwych i atrakcyjnych zasadach.

Oferujemy swoje doświadczenie oraz szeroką wiedzę na temat rynku farmaceutycznego. Posiadamy rozwiniętą sieć dystrybucji do hurtowni farmaceutycznych i aptek na terenie całego kraju, zatrudniamy zespół własnych przedstawicieli medycznych. Przeprowadzamy samodzielnie procedury rejestracyjne.
Jednocześnie aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach z branży medycznej i farmaceutycznej, w tym w zjazdach, sympozjach i kursach oraz prowadzimy we własnym zakresie kompleksowe działania marketingowe.
 

Poszukujemy wiarygodnych kontrahentów zaangażowanych w rozwój i sprzedaż produktów, oferując w zamian profesjonalne podejście do współpracy, poparte długoletnim i pełnym sukcesów doświadczeniem.
Wierzymy, że wspólnie możemy osiągnąć zarówno korzyści biznesowe, jak i przyczynić się do rozwoju rynku farmaceutycznego oraz polepszenia zdrowia pacjentów.
 

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza lub kontaktu bezpośredniego.


Kadefarm Sp. z o.o.
e-mail: kadefarm@kadefarm.pl

tel.: +48 61 862 99 43
fax:  +48 61 868 39 42
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI