X
X

PRZYPOMNIJ HASŁO

Wpisz adres e-mail, na który został zarejestrowany profil.

X

REJESTRACJA PROFILU DLA LEKARZA

INFORMACJE OGÓLNE

INFORMACJE OGÓLNE

Kadefarm Sp. z o.o. jest spółką o polsko-niemieckim kapitale, związaną bezpośrednio z niemiecką firmą Dr. Kade GmbH.

Rozpoczęliśmy swoją działalność na polskim rynku w 2006 roku i od tego momentu jesteśmy wyłącznym dystrybutorem preparatów produkowanych przez naszego partnera. Biura oraz nowoczesne centrum produkcyjno-dystrybucyjne firmy Dr. Kade mieszczą się w Berlinie i w Konstancji.

 
Jesteśmy również dystrybutorem i producentem wysokiej jakości ginekologicznych wyrobów medycznych pod własną marką Kadefarm, które wspomagają leczenie dolegliwości intymnych u kobiet, a także kompleksowego produktu na rany Ranisilver® maść i spray.


Ponadto od 2010 roku współpracujemy z firmą Troll Cosmetics, producentem selektywnych kosmetyków Declaré Switzerland oraz Juvena of Switzerland.  Jesteśmy jedynym przedstawicielem tych ekskluzywnych marek w Polsce.

 
Dzięki szerokiej gamie dystrybuowanych produktów Kadefarm Sp. z o.o. stała się znaczącym podmiotem na polskim rynku farmaceutycznym. W portfolio firmy znajdują się preparaty ginekologiczne, proktologiczne oraz dermokosmetyki. Kadefarm współpracuje z najważniejszymi hurtowniami farmaceutycznymi w Polsce, a produkty spółki dostępne są w aptekach na terenie całego kraju.


Siedziba firmy mieści się w podpoznańskim Sierosławiu, gdzie oprócz pomieszczeń biurowych dysponujemy nowoczesną halą magazynową.

Firma Kadefarm jako podstawowy cel stawia sobie osiągnięcie poziomu jakości, który zadowoli kontrahentów i pacjentów. Misją firmy jest dostarczanie wyrobów o wysokiej jakości oraz osiągnięcie pełnej satysfakcji pacjentów.