X
X

PRZYPOMNIJ HASŁO

Wpisz adres e-mail, na który został zarejestrowany profil.

X

REJESTRACJA PROFILU DLA LEKARZA

Kariera

OBECNIE POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKA:

  • /01

    SPECJALISTA DS. MARKETINGU
    SIEROSŁAW K. POZNANIA

    Specjalista ds. marketingu

    Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie i planowanie strategii marketingowej dla wybranych produktów.
    • Opracowywanie treści reklam i materiałów marketingowych.
    • Opracowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych.
    • Koordynacja bieżących aktywności związanych z promocją produktów.
    • Współpraca z podwykonawcami, agencjami reklamowymi.
    • Aktywna współpraca z medycznym oraz aptecznym działem sprzedaży w celu promocji produktów.
    • Tworzenie analiz, prognoz i rekomendacji produktów w oparciu o dane i badania rynkowe.
    • Projektowanie koncepcji nowych produktów na podstawie trendów rynkowych oraz monitoringu potrzeb i zachowań potencjalnych klientów.
    • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie).
    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znajomość branży farmaceutycznej.
    • Doświadczenie w tworzeniu kampanii ATL, działań reklamowych BTL oraz kampanii skierowanych do lekarzy.
    • Umiejętność prowadzenia działań kampanii digital!
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego.
    • Samodzielność, kreatywność, pomysłowość.
    • Znajomość i umiejętność korzystania z różnorodnych form i narzędzi reklamowych.
    • Umiejętność tworzenia narzędzi promocyjnych dla klientów.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Stałe godziny pracy.
    • Możliwość objęcia pakietem prywatnej opieki zdrowotnej.
    • Kartę Multisport
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV wraz z dopisaną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy rekrutacja@kadefarm.pl.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny, korzystając z poniższego formularza.