X
X

PRZYPOMNIJ HASŁO

Wpisz adres e-mail, na który został zarejestrowany profil.

X

REJESTRACJA PROFILU DLA LEKARZA

Kariera

OBECNIE POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKA:

  • /01

    SPECJALISTA DS. MARKETINGU
    SIEROSŁAW K. POZNANIA

    Specjalista ds. marketingu

    Wymagania:
    • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych
    • Doświadczenie w planowaniu i realizacji działań e-marketingowych
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.
    • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie.
    • Wyższe wykształcenie

    Zakres obowiązków:
    • Współtworzenie i planowanie strategii marketingowej, zarówno online jak i offline
    • Opracowywanie treści reklam i materiałów marketingowych
    • Opracowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych
    • Współpraca z podwykonawcami, agencjami reklamowymi

    Oferujemy:
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Stałe godziny pracy
    • Prywatną opiekę zdrowotną
    • Karta Multisport
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV wraz z dopisaną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy rekrutacja@kadefarm.pl.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny, korzystając z poniższego formularza.